Home :: Ventilátorok és fúvók :: Padlóventilátor WDH-FE50X
Padlóventilátor WDH-FE50X
Anklicken um Bild zu bewegen
3D image
beleértve az ÁFA-t/ÁFA-t, plusz szállítási költség
  • A tétel részletei
    Forró iroda ? Szellőztetés ? Padlószárítás ? Szélhűtés ? Szélgenerálás ?
    Padlóventilátor WDH-FE50X
    Extra nagy ventilátorfej 50 cm átmérővel ! Teljesen robusztus fémből készült
    Jellemzők és előnyök:
    • Extra nagy ventilátorfej, Ø 50 cm (20")
    • Három (3) sebességfokozat
    • Forgatható ventilátorfej és nagyon robusztus állvány
    • Teljesen robusztus fémből készült
    • 100% alumíniumból készült rotorlapátok
    • Erős és tartós, nagy teljesítményű motorral felszerelve (valódi réz tekercs)
    • Nagyon könnyű mobilitás a kompakt kialakításnak és a praktikus hordozófogantyúnak köszönhetően
    • Nagyon hosszú, 240 cm-es tápkábel
    • A készülék azonnal használatra kész (nincs szükség telepítésre vagy összeszerelésre)
    • Alacsony zajszintű működés
    Awards and Certifications:
    • Természetesen CE (LVD) megfelelőséggel és EMC megfelelőséggel (TÜV Rheinland)
    Felhasználási példák:
    • Fűtött helyiségek: Szellőztetéshez, szélgeneráláshoz, szélhűtéshez
    • Építkezések: Padlók szárítására, épületek szárítására
    • Speciális effektek: Filmdíszletek, színpadi effektek, fotózások
    Műszaki adatok:
    A modell megnevezése:WDH-FE50X
    Működési feszültség:230V ~ 50Hz
    Max. Energiafogyasztás:120 W (0,6 A)